Üsküdar Üniversitesi

Başkanın Mesajı

Değerli Üsküdar Üniversitesi Mezunları,

Üniversitemizin de desteğiyle “Liderlik, Mükemmellik, Başarı ve Çeşitlilik”i kendisine dört temel ilke olarak seçmiş olan Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneğini, sizlere yeni bir oluşum ile sunmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz.  

Haftalar süren çalışmalar ve toplantılar neticesinde tüm mezunlarımızın tek bir çatı altında toplanabileceği, bir arada sosyal paylaşımlara imza atabileceği, kişisel kariyerlerini geliştirebileceği ya da kendilerine yeni kariyer yolları belirleyebileceği bir yapıyı oluşturmuş bulunuyoruz.

Üsküdar Üniversitesinden mezun olup, iş hayatlarına başlayan ya da eğitimlerine devam eden mezunlarımıza karşı önemli sorumluluklarımızın da olduğunun bilincindeyiz.

Bu düşüncelerden yola çıkarak, Üsküdar Üniversitesi Mezunlar Derneği’ni (ÜSÜMED) yerel boyutlardan küresel boyutlara taşıyabilmenin, sizlere daha geniş iletişim ağları oluşturabilmenin, kariyer ve mesleki gelişim odaklı etkinlikler düzenleyebilmenin Derneğimizin stratejik hedefleri arasında yer aldığını, siz değerli mezunlarımıza belirtmek isteriz.

Ayrıca sizlerle birlikte Üniversitemizin Mezunlar Derneğine birçok yeni hedef de belirlemek istiyoruz. Siz mezunlarımızın etkinliklerimize, çalışmalarımıza katılarak, katkı vererek Derneğimizle birlikte olması; bizleri mutlu edecek ve güçlendirecektir.

Sözlerime son verirken şahsım ve ekip arkadaşlarım adına tüm mezunlarımıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Tayfun GÖZLER

Üsküdar Üniversitesi
Mezunlar Derneği Başkanı