Üsküdar Üniversitesi

1.Seviye Yangın Eğitici Eğitimi

1.Seviye Yangın Eğitici Eğitimi 10.Grup

 

Eğitim Başlangıç Tarihi : 16.9.2019

Eğitim Süresi : 5 Gün / 45 Saat 
16, 17, 18, 19, 20 Eylül 2019

Eğitim Saatleri : 10.00 - 17.00

Son Başvuru Tarihi : Kayıtlarımız başlamıştır.

Eğitmenler : Eğitim Koordinatörü: Dr. Öğr. Üyesi Rüştü Uçan 
Eğitmenler: Ögr. Gör. Dr. Nuri Bingöl, Öğr. Gör. Bülent Büyükdoğan, Uğur Şengün Yangın Güvenliği Eğitmeni, A Sınıfı İGU Uzmanı Gülcan Çamur

Programın Amacı :

 

Programın İçeriği :

Eğitime Kimler Katılabilir : Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektöre ait işletmelerin yangınla ilgili birimlerinde, en az 3 yıl amir, ekip başı, posta başı, vardiya amiri, grup amiri, şef, ustabaşı, formen gibi unvanlarda çalışan, iş güvenliği uzmanı ve teknikleri, İş Güvenliği ve Sağlığı alanında Yüksek lisans yapmış veya yapmaya devam edenler, yangın söndürme araç ve gereçlerinin üretim, pazarlama ve satış işleri ile iştigal eden firmaların eğitim işleri ile görevlendirilen personeli, aynı zamanda çalıştığı kurumda tüm ve ilgili personele genel yangın eğitimi verebilecek yetkinliğe sahip, acil eylem planlaması yapabilen, yangın ve yangın güvenliği konusunda tecrübe sahibi personeldir.

Eğitim Yeri : Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi/Çarşı Yerleşke

Açık Adresi : Mimar Sinan Mah., Selmanı Pak Cd., 34664 Üsküdar/İstanbul/Türkiye

Eğitim Ücreti : 000 TL+%8KDV= 1080 TL Üsküdar Üniversitesi personeline %50 , Üsküdar Üniversitesi Öğrenci ve Mezunlarına %25 indirim uygulanır. Öğrenci ve mezunlarına eğitim ücreti: 810 TL KDV dahildir. NOT: Kursun açılabilmesi için en az 20 katılımcının olması gerekmektedir ayrıca 45 saatlik kursun tamamına katılmak mecburidir.

İletişim Bilgileri : 0216 400 22 22- Dahili 4011-4021

Detaylı bilgi ve irtibat: Programa ön kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi için lütfen Eğitime Katılım Formu linkine tıklayarak http://usem.uskudar.edu.tr/egitime-katilin gerekli bilgileri doldurup “GÖNDER” tuşuna basarak ön kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kesin Kayıt İçin Eğitim Talep Form Linki:

Başvuru Talep Formu linkine tıklayarak http://usem.uskudar.edu.tr/egitim-talep-formu.php gerekli bilgileri doldurup “GÖNDER” tuşuna basarak kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru öncesi belirtilen banka hesap numaralarına katılımcı ücretini yatırıp dekont numarasını Başvuru Formunda belirtilen bölüme girilmesi gerekmektedir.

Kesin kayıt ödeme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra yapılacaktır.

Eğitim sonunda katılımcılara "Sertifika" verilecektir.

ADAYLARIN KURS ÜCRETLERİNİ YATIRACAKLARI HESAP NUMARALARI :

Yapı Kredi Bankası
Hesap Adı: T.C. Üsküdar Üniversitesi
Hesap numarası: 94353580
TR63 0006 7010 0000 0094 3535 80

Kayıt için gerekli evraklar:

  • Biyometrik fotoğraf
  • Kimlik Fotokopisi
  • Ücretin yatırıldığına dair dekont
  • Diploma