Üsküdar Üniversitesi

Kariyer Planlama Hizmeti Çevrimiçi Olarak Devam Ediyor!

Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi Direktörlüğü pandemi döneminde de kariyer planlaması yapmak isteyen öğrencilere çevrimiçi olarak öz geçmiş danışmanlığı, mülakat simülasyonu, meslek tanımları ve mesleki yetkinlikler, iş arama teknikleri, firma talepleri doğrultusunda ön mülakat, sektör ve firma tanıtımları gibi konularda destek sağlamaya çevrimiçi olarak devam ediyor.

Kariyer Yolunda programı yol gösteriyor!

Çevrimiçi verilen hizmetlerin yanı sıra her Perşembe günü Üsküdar Üniversitesi televizyonu ÜÜ TV’de Remziye Çopur moderatörlüğünde canlı olarak yayınlanan “Kariyer Yolunda” programı da yeni mezun öğrencilere iş arama sürecinde yol gösteriyor.

Kariyer danışmanlığı kapsamında her ay yapılan görüşmelerden faydalanmak isteyen öğrencilerin ise Kariyer Merkezi Direktörlüğünün web sitesinde yer alan Kariyer Danışmanlığı Randevu Formu’nu doldurmaları gerekiyor.


Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi Kariyer planlama sürecinde Türkiye'nin önde gelen firmaları ile çevrimiçi kariyer buluşmaları gerçekleştiriyor.


Firma tanıtım videoları için;Ayrıca; çalışma hayatına başlayan mezun öğrencilerimizin iş arama sürecindeki deneyimlerinden faydalanabilmeniz adına sizler için hazırlanan “Kariyer Yolunda” adlı TV programını her Perşembe ÜÜ TVden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Yayınlanan programları izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız:

Kaynak : UHA